Разлика помеѓу преработките на „Крумхерн“

Одземени 8 бајти ,  пред 2 месеци
с
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
|image_photo = Schöpfwerk Greetsiel.JPG
|image_caption = Пумпарницата во [[Гретзил]]
|Wappen = WappenDEU GemeindeKrummhörn krummhoernCOA.gifsvg
|lat_deg = 53 |lat_min = 26
|lon_deg = 7 |lon_min = 5
12

уредувања