Разлика помеѓу преработките на „Дамен“

Додаден 1 бајт ,  пред 2 месеци
с
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
{{Инфокутија Место во Германија
|Wappen = WappenDEU Dahmen COA.svg
|lat_deg = 53 |lat_min = 38 |lat_sec = 59
|lon_deg = 12 |lon_min = 34 |lon_sec = 59
12

уредувања