Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Одземени 7 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
(added new category)
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Држава]]
[[Категорија:Меѓународни односи]]
[[Категорија:ОпштествениЧовекови поими]права]
164

уредувања