Разлика помеѓу преработките на „10 декември“

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lv:10. decembris Менува: hi:१० दिसंबर
с (Бот Додава: hif:10 December)
с (Бот Додава: lv:10. decembris Менува: hi:१० दिसंबर)
[[gv:10 Mee ny Nollick]]
[[he:10 בדצמבר]]
[[hi:10१० दिसंबर]]
[[hif:10 December]]
[[hr:10. prosinca]]
[[lmo:10 12]]
[[lt:Gruodžio 10]]
[[lv:10. decembris]]
[[ml:ഡിസംബര്‍ 10]]
[[mr:डिसेंबर १०]]
59.415

уредувања