Рожен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 73 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија: Села во Македонија]]
[[Категорија: Села во Република Бугарија]]
 
[[bg:Рожен (село)]]
[[ru:Рожен (Благоевград)]]
59.415

уредувања