Жеглигово: Разлика помеѓу преработките

Додадени 78 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Уредување од мобилен извршник Уредување од прилогот за Андроид
сНема опис на уредувањето
| total_width = 300
| align = right
| footer = Населени места во [[Општина Куманово]] (горе) и [[Општина Липково]] (долу). Со сино се обележани општинските седишта.
| image1 = Куманово во Општина Куманово.svg
| caption1 =