Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 2 години
нова категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(нова категорија)
[[Категорија:Меѓународно кривично право]]
[[Категорија:Уставно право]]
[[Категорија:Држава]]
Анонимен корисник