Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 1 година
нова категорија
(нова категорија)
[[Категорија:Меѓународно кривично право]]
[[Категорија:Уставно право]]
[[Категорија:Држава]]
Анонимен корисник