Акад. Игор Јанев

Членува од 16 јануари 2021
с
игра со Вавилон
с (граматика)
с (игра со Вавилон)
<big>'''Добре дојдовте на мојата профилна страница'''</big>
 
{{#babel:sr|mk|hr-5|sh|hr-5|bs-5|en-5|sl-4|la-4|ru-3|eo-3|bg-2|fr-1|}}
 
== КУСО ЗА МЕНЕ ==
164

уредувања