Разлика помеѓу преработките на „Државна комисија за спречување на корупцијата“

нема опис на уредувањето
| native_name_r =
| type =
| seal = РМ Грб со назив.svg
| seal_size seal_width =
| seal_caption =
| seal_alt =
| logo = Државна комисија за спречување на корупцијата (2021).svg
| logo_size logo_width = 200п
| logo_caption =
| logo_alt =