Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Архео-никулец“

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
+слика
с (+слика)
с (+слика)
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
{| cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent">
| [[Слика:Markovi kuliMarkovi_kuli-kozlevodno.jpg|36px|Тврдина Маркови Кули-КожлеВодно]]
|''&nbsp;Оваа статија поврзана со [[археологија]]та е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''
|}