Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Архео-никулец“

с
ситна промена
с (The file Image:Peru_Machu_Picchu_Sunset.jpg has been replaced by Image:Peru_Machu_Picchu_Sunrise.jpg by administrator commons:User:Cecil: ''Was in category "Duplicate", exact duplicate''. ''Translate me!'')
с (ситна промена)
{| cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent">
| [[Слика:Peru_Machu_Picchu_Sunrise.jpg|36px| ]]
|'' Оваа статија поврзана со [[археологија]]та е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. МожеМожете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со нејзинотоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширување]проширите.]''
|}
</div>