Од нас зависи: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Форматна исправка, replaced: ) била макед → ) — макед
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: flagicon → знамеикона)
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ) била макед → ) — макед)
| следна песна = Ангел си ти
}}
'''Од нас зависи''' ([[англиски јазик|англиски]]: - превод: ''It depends on us'') била македонска песна претставничка на [[Евровизија 2002]] во [[Талин]], [[Естонија]]<ref>[http://www.ebu.ch/en/ebu_members/actives/index.php Participating member] of [[Европска радиодифузна унија|EBU]]</ref>, изведена на [[македонски јазик]] од [[Каролина Гочева]].
 
==Опис==