Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Интернет филмска база на податоци → Семрежна филмска база на податоци
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјална веб страна → Официјално мрежно место)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Интернет филмска база на податоци → Семрежна филмска база на податоци)
== Надворешни врски ==
* [http://www.iloveyouman.com/ Официјално мрежно место]
* [http://www.imdb.com/title/tt1155056// ИнтернетСемрежна филмска база на податоци]
* [http://www.rottentomatoes.com/m/i_love_you_man// Ротен Томатоес]