Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјална веб страна → Официјално мрежно место
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјална веб страна → Официјално мрежно место)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.iloveyouman.com/ ОфицијалнаОфицијално вебмрежно странаместо]
* [http://www.imdb.com/title/tt1155056// Интернет филмска база на податоци]
* [http://www.rottentomatoes.com/m/i_love_you_man// Ротен Томатоес]