Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјална веб страна → Официјално мрежно место
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: датабаза → база на податоци)
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Официјална веб страна → Официјално мрежно место)
|}
== Надворешни врски ==
* [http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre ОфицијалнаОфицијално вебмрежно странаместо]
* [ / Интернет филмска база на податоци]