Разлика помеѓу преработките на „Ако умрам Македонијо“

Создадена страница со: {{Infobox song | name = Ако умрам Македонијо | cover = | alt = | type = | artist = Билјан Сто...
(Создадена страница со: {{Infobox song | name = Ако умрам Македонијо | cover = | alt = | type = | artist = Билјан Сто...)
(нема разлика)
190

уредувања