Разлика помеѓу преработките на „Асен Даскалов“

Додадени 68 бајти ,  пред 9 месеци
с
нема опис на уредувањето
с (clean up, replaced: ==Биографија== → ==Животопис== using AWB)
с
 
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Даскалов, Асен}}
[[Категорија:Македонски револуционери]]
[[Категорија:Македонски војводи]]