Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Cary“

Додадени 56 бајти ,  пред 1 година
Stryn ја премести страницата Корисник:Cary на Корисник:Todberg: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „Cary“ во „Todberg
(Stryn ја премести страницата Корисник:Cary на Корисник:Todberg: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „Cary“ во „Todberg“)
Ознака: Ново пренасочување
 
(нема разлика)
106

уредувања