Разлика помеѓу преработките на „Кинеска астрологија“

с
Бот Додава: ga:Stoidiaca Síneach
(Табела на кинеските знаци)
с (Бот Додава: ga:Stoidiaca Síneach)
[[Категорија:Астрологија]]
[[Категорија:Кинеска култура]]
 
 
[[cs:Čínský zvěrokruh]]
[[en:Chinese astrology]]
[[ga:Stoidiaca Síneach]]
58.155

уредувања