Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ka:სემანტიკა Менува: ru:Семантика
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (ситна промена)
с (Бот Додава: ka:სემანტიკა Менува: ru:Семантика)
[[ja:意味論]]
[[jbo:smuske]]
[[ka:სემანტიკა]]
[[ko:의미론]]
[[lt:Semantika]]
[[pt:Semântica]]
[[ro:Semantică]]
[[ru:Семантика]]
[[ru:Лингвистическая семантика]]
[[sh:Semantika]]
[[simple:Semantics]]
24.401

уредување