Разлика помеѓу преработките на „Баскија“

Одземени 13 бајти ,  пред 3 месеци
Сменета целната страница на пренасочувањето од Баскија (автономна заедница) на Баскија (појаснување)
(Идеологист ја премести страницата Баскија на Баскија (автономна заедница))
Ознака: Ново пренасочување
 
(Сменета целната страница на пренасочувањето од Баскија (автономна заедница) на Баскија (појаснување))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Баскија (автономна заедницапојаснување)]]