Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

с
с (Бот Додава: bg:Любиша Георгиевски)
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
[[bg:Любиша Георгиевски]]
2.249

уредувања