Разлика помеѓу преработките на „Cobiss“

Нема измена во големината ,  пред 10 месеци
с
нема опис на уредувањето
с
с
COBISS користат преку 350 библиотеки за автоматизација на своето работење.
 
COBISS.Net е мрежата која ги поврзува COBISS кооперативните библиографски системесистеми на различни земји.
 
== Надворешни врски ==
316

уредувања