1140-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 13 години
с
iwiki
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Нова страница)
 
с (iwiki)
[[Категорија:12 век]]
[[Категорија:1140-ти]]
 
[[en:1140s]]
3.159

уредувања