Разлика помеѓу преработките на „Втор човечки хромозом“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Хромозом 2 (човек)
(Bjankuloski06 ја премести страницата Втор човечки хромозом на Втор хромозом (човек))
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Хромозом 2 (човек))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ВторХромозом хромозом2 (човек)]]
126.447

уредувања