Предлошка:Барање за лиценца: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Проблеми со авторските права за [[:Слика:{{{1}}}]]: Замена на име на предлошка, replaced: template doc → Документација
[проверена преработка][проверена преработка]
с (ситна поправка во форматирањето)
с (→‎Проблеми со авторските права за [[:Слика:{{{1}}}]]: Замена на име на предлошка, replaced: template doc → Документација)
Ако имате било какви прашања, слободно прашајте ги на [[Википедија:Прашања за авторски права]]. Ви благодариме за соработката. --<includeonly>~~</includeonly><includeonly>~~</includeonly>
<!-- Шаблон:Барање за лиценца --><noinclude>
{{Документација}}
{{template doc}}
 
<!-- Додавајте категории и интервики во /doc потшаблонот, не тука! -->