Димитар Циев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (И тогаш и денес била Македонија.)
Нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за личност
|име= Димитар Циев
|портрет=Димитар Циев.jpg
|px=220px
|опис=
Анонимен корисник