Разлика помеѓу преработките на „Јован Јованов“

Додадени 34 бајти ,  пред 9 месеци
нема опис на уредувањето
|-
|2004
|Sunčane Skale Трета награда на [[Сунчане скале]]
|Награда од публиката
|''Edinstvena'' <small>(songwriter & producer)</small>
|-
|2005
|Ohrid Fest Трета награда на Охрид Фест
|Breakthrough Artist
|''Najdi malku vreme'' <small>(songwriter & producer)</small>
Анонимен корисник