Категорија:Родени на 6 октомври: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: Види исто така статија родени на → Поврзана статија родени на
с (Bot: Migrating 14 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q9228928 (translate me))
с (→‎top: Исправено име на предлошка, replaced: Види исто така статија родени на → Поврзана статија родени на)
 
__HIDDENCAT__
{{Види исто такаПоврзана статија родени на|октомври}}
 
[[Категорија:Родени во октомври]]