Разлика помеѓу преработките на „Пајо Паторот“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Интервики за избрани статии за id:Donal Bebek
(дополнување со слика)
с (Бот: Интервики за избрани статии за id:Donal Bebek)
[[hr:Paško Patak]]
[[hu:Donald kacsa]]
[[id:Donal Bebek]] {{Link FA|id}}
[[is:Andrés Önd]]
[[it:Paperino]]
18.766

уредувања