Роберт Опенхајмер: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Интервики за избрани статии за es:Robert Oppenheimer
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Интервики за избрани статии за es:Robert Oppenheimer)
[[en:J. Robert Oppenheimer]]
[[eo:Robert Oppenheimer]]
[[es:Robert Oppenheimer]] {{Link FA|es}}
[[et:Robert Oppenheimer]]
[[fa:روبرت اوپنهایمر]]
18.766

уредувања