Разлика помеѓу преработките на „СЕПУГС „Васил Антевски Дрен“ - Скопје“

нема опис на уредувањето
(дополнување)
|актуелен директор= М-р Тања Јовановска
|веб= www.vasilantevskidren.edu.mk
}}
 
'''„Васил Антевски - Дрен“''' — средно училиште во [[Скопје]], [[Општина Кисела Вода]].
 
138

уредувања