Разлика помеѓу преработките на „РК Еурофарм Пелистер“

popraveni greski
(додаден состав и стручен штаб)
(popraveni greski)
Ознаки: Отповикано Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
:''Не го поистоветувајте со клубот [[РК Пелистер|Пелистер]] кој моментално го носи името Еурофарм Пелистер 2.''
{{Инфокутија ракометен клуб|
clubname = '''РК Еурофарм Пелистер''' |
Анонимен корисник