Драгиша Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ru:Цветкович, Драгиша)
[[fr:Dragiša Cvetković]]
[[hr:Dragiša Cvetković]]
[[ru:Цветкович, Драгиша]]
[[sr:Драгиша Цветковић]]
21.521

уредување