Иван Шопов: Разлика помеѓу преработките

Одземен 71 бајт ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(ситна поправка)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Луѓе од Скопје]]
[[Категорија:Родени во 1987 година]]
[[Категорија:Родени на 25 јули]]
[[Категорија:Список на македонски писатели/Ш]]