Киќо Слабинац: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
P.Nedelkovski ја премести страницата Кичо Слабинац на Киќо Слабинац: транскрипција
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎Торнадо, Кон Тики и Динамити: Правописна исправка, replaced: два пати → двапати
с P.Nedelkovski ја премести страницата Кичо Слабинац на Киќо Слабинац: транскрипција
(нема разлика)