Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати на 9 јануари“

с
→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија починати на → Поврзана статија починати на
с (Bot: Migrating 10 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q9220999 (translate me))
с (→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија починати на → Поврзана статија починати на)
 
__HIDDENCAT__
{{Види исто такаПоврзана статија починати на|јануари}}
 
[[Категорија:Починати во јануари]]