Категорија:Починати на 18 август: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија починати на → Поврзана статија починати на
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q9220757 (translate me))
с (→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија починати на → Поврзана статија починати на)
 
__HIDDENCAT__
{{Види исто такаПоврзана статија починати на|август}}
 
[[Категорија:Починати во август]]