Разлика помеѓу преработките на „28 април (родени)“

Додадени 98 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎top: Додадена потребна предлошка
(дополнување)
с (→‎top: Додадена потребна предлошка)
<noinclude>{{Види исто така статија родени на|април}}</noinclude>
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1924]]&nbsp;