Разлика помеѓу преработките на „ФК Паневежис“

нема опис на уредувањето
| manager = Aлександар Куртиjaн
| league = A лига
| season = 20192020
| position = 5. место ''(A лига)''
| largestwin =
| bgcolor="#ddffdd" style="text-align:center;"| '''1.'''
| bgcolor="#ddffdd" style="text-align:center;"| '''А лига'''
| bgcolor="#F5F5F5" style="text-align:center;"| '''5.'''
|
|-
542

уредувања