Разлика помеѓу преработките на „Александра Боризовска“

Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Александра Боризовска|image=thumb||fullname...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Александра Боризовска|image=thumb||fullname...)
 
(нема разлика)
1.634

уредувања