Разлика помеѓу преработките на „Тамара Краљевска“

Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Тамара Краљевска|image=thumb||fullname=Тамара Кра...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography|name=Тамара Краљевска|image=thumb||fullname=Тамара Кра...)
(нема разлика)
1.634

уредувања