Разлика помеѓу преработките на „Арбер Адеми“

Додадени 2.908 бајти ,  пред 7 месеци
Создадена страница со: {{Infobox officeholder|name=Арбер Адеми|term_end2=|profession=Правник|alma_mater=|party=ДУИ|birth_p...
(Создадена страница со: {{Infobox officeholder|name=Арбер Адеми|term_end2=|profession=Правник|alma_mater=|party=ДУИ|birth_p...)
(нема разлика)
1.634

уредувања