Категорија:УНЕСКО: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{Катпов}}
{{Ризница-врска|UNESCO}}
[[Категорија:Економски и социјален совет на Обединетите нации]]
 
[[Категорија:ОбединетиГрупа за развој на Обединетите нации]]
[[Категорија:Специјализирани организации на ООН]]