14 март (родени): Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[1988]] 
|[[Стеф Кари|СтивенСтефен Кари]] — американски [[кошарка]]р.
|}
<noinclude>