Разлика помеѓу преработките на „Џон Ф. Кенеди“

Нема измена во големината ,  пред 4 месеци
нема опис на уредувањето
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
Ознака: Отповикано
| мандат_поч = [[20 јануари]] [[1961]]
| мандат_крај = [[22 ноември]] [[1963]]
| заменик_претседател = [[ЛиндонМАЈКАЛ ЏонсонЏОРДАН]]
| заменик_премиер =
| заменик =
Анонимен корисник