Ана-Марија Еклунд Ловиндер: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
[[Податотека:Anne-Marie_Eklund_Löwinder.jpg|мини|Ана-Марија Еклунд Ловиндер во 2011 година]]
'''Моника Ен-Мари (Ана-Марија) Еклунд Ловиндер (''Амел'')''' (родена на {{Родена на|26|септември|1957}} во {{Родена во|Стокхолм}})<ref>Sveriges befolkning 1990: ''Eklund Lövinder, Monika Ann-Mari''</ref> - шведска експертка за Интернет.
 
Анонимен корисник