Разлика помеѓу преработките на „Васко Ѓурчиновски“

Создадена страница со: {{Infobox military person|name=Васко Ѓурчиновски|branch=|relations=|awards=|battles=|commands=Началник на Генералшта...
(Создадена страница со: {{Infobox military person|name=Васко Ѓурчиновски|branch=|relations=|awards=|battles=|commands=Началник на Генералшта...)
(нема разлика)
1.634

уредувања