Разлика помеѓу преработките на „Жаклина Јовановска“

Создадена страница со: {{Infobox officeholder|name=Жаклина Јовановска|birth_place=Куманово, Република Македонија|religion=|n...
(Создадена страница со: {{Infobox officeholder|name=Жаклина Јовановска|birth_place=Куманово, Република Македонија|religion=|n...)
 
(нема разлика)
1.634

уредувања