Разлика помеѓу преработките на „Страшко Стојановски“

Создадена страница со: {{Infobox person|name=Страшко Стојановски|image=thumb||image_size=|o...
(Создадена страница со: {{Infobox person|name=Страшко Стојановски|image=thumb||image_size=|o...)
 
(нема разлика)
1.634

уредувања